Plany subskrybcji

W ramach subskrybcji możesz uzyskać dostęp do wybranego pakietu kursów, lub do wszystkich kursów PAZiA. Roczna subskrybcja pozwoli Ci zaoszczędzić, ale także nieograniczenie rozwijać swoje umiejętności.

Standard pakiet

od 375 zł

Raz na 12 miesięcy

Premium plus

3992 zł

1599 zł

Raz na 12 miesięcy

Najczęśniej zadawane pytania

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wiele pytań, które mogą Cię interesować. Jeśli masz inne wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Rozpoczęcie nauki jest proste. Opłać wybrany kurs lub subskrybuj wybrany pakiet. Po opłaceniu wybranego kursu lub subskrypcji, otrzymasz dostęp do materiałów edukacyjnych, które będą dostępne na stronie wybranego kursu.

Subskrybcja to w zależności od Twojego wyboru – czasowy dostęp do wybranego pakietu kursów, lub dostęp do wszystkich kursów. Czasowy dostęp w ramach subskrybcji jest przyznawany na okres aż 6 miesięcy. Po tym okresie możesz odnowić swoją subskrybcję.
Nie, ponieważ w ramach subskrybcji wybranego pakietu kursów lub subskrybcji dostępu do wszystkich kursów, otrzymasz czasowy dostęp na aż 6 miesięcy. Po tym okresie dostęp wygaśnie, a Ty otrzymasz powiadomienie z możliwością odnowienia subskrybcji.

Tak, oczywiście. Subskrybcja nie jest obowiązkowa. Jeżeli chcesz to możesz opłacić dostęp do jednego lub do kilku wybranych przez siebie kursów.

Bez obaw, nie pobierzemy opłaty automatycznie. Za subskrybcję dostępu do kursów płacisz jednorazowo. W ramach wykupionej subskrybcji otrzymujesz dostęp do kursów na 6 miesięcy. Po tym okresie otrzymasz powiadomienie z możliwością odnowienia dostępu.

Po opłaceniu dowolnego kursu lub subskrybcji wybranego pakietu, otrzymasz do niego dostęp na 6 miesięcy. Dzięki temu możesz dostosować tempo nauki do swojego własnego harmonogramu.

Tak, nasza platforma jest dostępna na różnych urządzeniach, w tym komputerach, tabletach i smartfonach. Możesz uczyć się gdziekolwiek jest Ci wygodnie.
Akceptujemy różne formy płatności, w tym karty kredytowe, przelewy bankowe i płatności online. Wybierz formę płatności, która Ci najbardziej odpowiada.

Tak, oczywiście. Po opłaceniu dostępu do wybranego kursu, lub po opłaceniu subskrybcji do pakietu kursów, otrzymasz dostęp do certyfikatów potwierdzających zakres zdobytych umiejętności.

Chcesz poszerzyć swoje kompetencje?

Możesz kupić pojedynczy kurs lub opłacić dostęp do pakietu kursów w ramach 12 miesięcznej subskrybcji. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności.

© 2024 · Polska Akademia Zoopsychologii i Animaloterapii · Z miłości ❤️ do zwierząt.

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie