Felinoterapia w praktyce – organizacja zajęć, przykłady ćwiczeń z udziałem kota zestaw 1

Cena:

115.00 

1 godzina 41 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Webinar „Felinoterapia w praktyce” – część 1, to praktyczne scenariusze zajęć, prezentacja niezbędnych akcesoriów i wyposażenia sali do prowadzenia zajęć oraz nagrania z praktyk felinoterapii, podzielone na etapy scenariusza zajęć. Podczas prezentacji zostaną zaprezentowane metody bezpośredniego kontaktu z kotem, sposoby utrzymania dobrostanu kota oraz ćwiczenia z udziałem zwierząt. Ważne, że treść Webinaru nie ma na celu nauki pracy z dziećmi lub osobami z niepełnosprawnościami, lecz prezentuje przykładowe koncepcje pracy z dzieckiem i kotem.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marta Niemiec-Fiutowska
Marta Niemiec-Fiutowska

Certyfikowany Instruktor Felinoterapii PAZIA, Zoopsycholog/Behawiorysta specjalizacja koty.

Założycielka fundacji Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom. Współpracuje z organizacjami na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju takimi jak  Zespół Aspergera, Autyzm, Zespół Downa, ADHD, Mutyzm Wybiórczy, dla których prowadzi zajęcia felinoterapii.  Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i konferencjach, poszerzając wiedzę na temat felinoterapii, zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży, pracy z osobami ze spektrum autyzmu oraz wiedzę w zakresie behawioryzmu i opieki weterynaryjnej kotów. Posiada 13-letnie doświadczenie w pracy z kotami jako wolontariusz w krakowskim schronisku i w swojej fundacji, współwłaściciel hotelu dla kotów, felinoterapeuta, koci behawiorysta, opiekun swoich 9-ciu kotów.

W kształceniu innych oraz swojej pracy kładzie duży nacisk na dobrostan i bezpieczeństwo kota podczas zajęć felinoterapii.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Felinoterapia w praktyce – organizacja zajęć, przykłady ćwiczeń z udziałem kota zestaw 1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie