(Na podstawie 2 opinii)

Grooming kotów krótkowłosych

Cena:

79.00 

32 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy koci grooming wywołuje u Ciebie niepokój? Zrozumienie podstawowych zasad pielęgnacji kotów, połączone z głębokim zrozumieniem ich natury, może sprawić, że Twoje zaproszenie do salonu stanie się dla nich bezpiecznym ukojeniem.W dzisiejszym rozrastającym się rynku salonów groomerskich warto postawić na wszechstronność i otwartość dla właścicieli kotów.

Nasz Kurs pomoże Ci skutecznie  radzić sobie ze stresem u kotów, nauczy technik relaksacyjnych dostosowane do ich potrzeb, zapozna z precyzyjnym odtłuszczaniem, profesjonalną kąpielą, delikatnym suszeniem, bezpiecznym przycinaniem pazurków oraz sekretem efektywnego groomingu 

Zwiastun kursu

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Patrycja Chowaniec
Patrycja Chowaniec

Groomer

Miłość do kotów przełożyłam w pracę. Od dziecka koty były mi bliskie, już w trakcie szkoły Policealnej o kierunku ,, Technik weterynarii ,, pracowałam w lecznicy weterynaryjnej w której jedynym z obowiązków było wyłapywanie zdziczałych kotów co dało Mi doświadczenie w pracy z ciężkim przypadkiem kociego klienta. Pierwsze kroczki w groomingu kotów zaczęły się w 2014r.

Później stopniowo rozwijałam pracę z kotami. Dziś jestem świadomą i pełną pozytywnej energii oraz pasji groomerką, która od 2016 r dzieli się swoją wiedzą o kotach z innymi. W 2019 r zdałam egzamin czeladnika w zawodzie Fryzjer dla zwierząt – Groomer. W lipcu 2022r uzyskałam tytuł Mistrza w zawodzie Fryzjer dla Zwierząt – Groomer. Mam pod swoimi skrzydłami hodowlę kotów rasowych, które zdobywają liczne tytuły na wystawach kotów. Osoby korzystające z mojej wiedzy cieszą się bazą kocich i psich klientów. Osobiście jest właścicielem 3 kotów. Dwa rasy europejskiej i jeden Ragdoll.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

2 opinie dla Grooming kotów krótkowłosych

  1. Kociara

    Polecam

  2. ajaszczynska (zweryfikowany)

    Super profesjonalne szkolenie, fajny przekaz, bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Patrycję. serdecznie polecam.

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie