Grooming kotów długowłosych

Cena:

115.00 

56 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Prezentujemy wysokiej jakości nagranie, zawierające kluczowe aspekty pielęgnacji kociego futra. Znajdziesz w nim,  wskazówki dotyczące oceny sierści i przygotowania kota do zabiegów pielęgnacyjnych, metody radzenia sobie ze stresem u kota oraz techniki relaksacji. Ponadto, omówimy etapy kąpieli, suszenia, adaptacji do wody,  czesania po kąpieli, a także przycinanie pazurków. Poruszymy również temat najlepszych produktów do pielęgnacji kociego futra. 
Nasz kurs to kompleksowy przewodnik, który uzupełni i podniesie Twoją wiedzę w pielęgnacji kotów.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Patrycja Chowaniec
Patrycja Chowaniec

Groomer

Miłość do kotów przełożyłam na pracę. Od dziecka były mi bliskie, już w trakcie szkoły Policealnej o kierunku ,, Technik weterynarii ,, pracowałam w lecznicy weterynaryjnej w której jedynym z obowiązków było wyłapywanie zdziczałych kotów co dało Mi doświadczenie w pracy z ciężkimi przypadkami kocich klientów.
Pierwsze kroczki w groomingu kotów zaczęły się w 2014r. Później stopniowo rozwijałam pracę z kotami. Dziś jestem świadomą i pełną pozytywnej energii oraz pasji groomerką, która od 2016r. dzieli się swoją wiedzą o kotach z innymi. W 2019 r zdałam egzamin czeladnika w zawodzie Fryzjer dla zwierząt – Groomer. W lipcu 2022r. uzyskałam tytuł Mistrza w zawodzie Fryzjer dla Zwierząt – Groomer. Mam pod swoimi skrzydłami hodowlę kotów rasowych, które zdobywają liczne tytuły na wystawach kotów. Osoby korzystające z mojej wiedzy cieszą się bazą kocich i psich klientów. Osobiście jestem właścicielką 3 kotów. Dwa rasy europejskiej i jeden Ragdoll.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grooming kotów długowłosych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie