Kot w domu – Prawidłowa opieka nad kotem

Cena:

115.00 

1 godzina 10 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Z naszego Webinaru dowiecie się o naturalnych potrzebach gatunkowych kotów oraz sposobach ich zaspokajania w warunkach domowych. Podzielimy się wskazówkami dotyczącymi organizacji przestrzeni domowej, aby koty czuły się komfortowo i bezpiecznie. Omówimy preferencje kociej kuwety, strategie dla opiekunów w okresie wakacyjnym oraz jak przygotować kota do tego czasu.

Nauczymy, jak wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, takie jak obcinanie pazurów i szczotkowanie sierści. Przygotujemy was na wizytę z kotem u weterynarza, abyście czuli się pewnie i przygotowani. W trakcie webinaru poznacie również skuteczne metody zachęcania kotów do picia wody i zrozumiecie, dlaczego jest to tak istotne dla ich zdrowia.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Jolanta Łapińska
Jolanta Łapińska

Lek. weterynarii, zoopsycholog, behawiorysta.

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od tamtej pory nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w seminariach i wykładach najlepszych specjalistów na świecie (m. in. Joel Dehasse, Michele Minunno, Alexa Capra, Karen Overall i inni). Autorka wielu publikacji, oraz uczestniczka programów telewizyjnych gdzie wypowiada się najczęściej na temat zachowania zwierząt. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku „Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kot w domu – Prawidłowa opieka nad kotem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie