Pierwsza pomoc przedweterynaryjna w sytuacjach zagrożenia życia u psów i kotów

Cena:

115.00 

38 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie pomóc swojemu pupilowi w nagłych przypadkach zdrowotnych?

Ten Webinar to kluczowe szkolenie, które przygotuje Cię na nieprzewidziane sytuacje związane z zdrowiem Twojego psa lub kota. Z nagrania dowiecie się, jak ocenić stan zdrowia zwierzaka, jak przeprowadzić resuscytację oddechowo-krążeniową, postępować w przypadku wstrząsu, opatrywać rany, zabezpieczać złamania kończyn oraz jak reagować na oparzenia.

Ta wiedza stanie się Twoim wsparciem w zapewnieniu bezpieczeństwa i skutecznego udzielenia pomocy Twojemu zwierzęciu w sytuacjach kryzysowych.

Dołącz do nas i zdobądź praktyczne umiejętności, które mogą uratować życie Twojego pupila w nieoczekiwanych sytuacjach zdrowotnych.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Jolanta Łapińska
Jolanta Łapińska

Lek. weterynarii, zoopsycholog, behawiorysta.

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od tamtej pory nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w seminariach i wykładach najlepszych specjalistów na świecie (m. in. Joel Dehasse, Michele Minunno, Alexa Capra, Karen Overall i inni). Autorka wielu publikacji, oraz uczestniczka programów telewizyjnych gdzie wypowiada się najczęściej na temat zachowania zwierząt. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku „Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pierwsza pomoc przedweterynaryjna w sytuacjach zagrożenia życia u psów i kotów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie