(Na podstawie 1 opinii)

Pierwsza pomoc przedweterynaryjna w sytuacjach zagrożenia życia u psów i kotów

Cena:

59.00 

38 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie pomóc swojemu pupilowi w nagłych przypadkach zdrowotnych?

Ten Webinar to kluczowe szkolenie, które przygotuje Cię na nieprzewidziane sytuacje związane z zdrowiem Twojego psa lub kota. Z nagrania dowiecie się, jak ocenić stan zdrowia zwierzaka, jak przeprowadzić resuscytację oddechowo-krążeniową, postępować w przypadku wstrząsu, opatrywać rany, zabezpieczać złamania kończyn oraz jak reagować na oparzenia.

Ta wiedza stanie się Twoim wsparciem w zapewnieniu bezpieczeństwa i skutecznego udzielenia pomocy Twojemu zwierzęciu w sytuacjach kryzysowych.

Dołącz do nas i zdobądź praktyczne umiejętności, które mogą uratować życie Twojego pupila w nieoczekiwanych sytuacjach zdrowotnych.

Zobacz Fragment Kursu

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Jolanta Łapińska
Jolanta Łapińska

Lek. weterynarii, zoopsycholog, behawiorysta.

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od tamtej pory nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w seminariach i wykładach najlepszych specjalistów na świecie (m. in. Joel Dehasse, Michele Minunno, Alexa Capra, Karen Overall i inni). Autorka wielu publikacji, oraz uczestniczka programów telewizyjnych gdzie wypowiada się najczęściej na temat zachowania zwierząt. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku „Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

1 opinia dla Pierwsza pomoc przedweterynaryjna w sytuacjach zagrożenia życia u psów i kotów

  1. Magdalena Gurbiel (zweryfikowany)

    Bardzo fajny kurs. Polecam

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie