Stany Nagłe – Pierwsza Pomoc przedweterynaryjna psów i kotów

Cena:

115.00 

1 godzina 13 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcjia

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

W czasie tego Webinaru odkryjesz kluczowe metody rozpoznawania oraz natychmiastowej reakcji w stanach nagłych, które zagrażają życiu zwierzęcia.

Rozważane przypadki to m.in. zawał serca, skręt żołądka, udar cieplny, wychłodzenie organizmu, ukąszenie przez owady czy żmiję, a także zatrucia. Przez pryzmat praktycznych przykładów i wskazówek omówimy, jak szybko i skutecznie udzielić pomocy zwierzęciu, gdy sytuacja tego wymaga.

Ta nieoceniona wiedza to nie tylko umiejętność reagowania w krytycznych sytuacjach, ale także kluczowy element, który każdy opiekun zwierzęcia powinien posiadać. Zapewnij swojemu pupilowi najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez zdobycie praktycznej wiedzy na temat pierwszej pomocy zwierzęcej.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Jolanta Łapińska
Jolanta Łapińska

Lek. weterynarii, zoopsycholog, behawiorysta.

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od tamtej pory nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w seminariach i wykładach najlepszych specjalistów na świecie (m. in. Joel Dehasse, Michele Minunno, Alexa Capra, Karen Overall i inni). Autorka wielu publikacji, oraz uczestniczka programów telewizyjnych gdzie wypowiada się najczęściej na temat zachowania zwierząt. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku „Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stany Nagłe – Pierwsza Pomoc przedweterynaryjna psów i kotów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie