Jak chody boczne gimnastykują konia czyli ujeżdżenie jest dla konia, a nie koń dla ujeżdżenia

Cena:

115.00 

60 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z jeździectwem, myślałam, że chody boczne to umiejętność zarezerwowana tylko dla doświadczonych ujeżdżeniowców startujących w wyższych klasach zawodów.

Lata praktyki nauczyły mnie, że zrozumienie celu poszczególnych chodów bocznych jest kluczowe dla harmonii między jeźdźcem a koniem. W trakcie tego webinaru pokażę, że każdy koń (oczywiście, jeżeli nie ma przeciwwskazań weterynaryjnych) może zyskać, gdy do codziennego treningu wprowadzimy łopatkę do środka, trawers, renvers, i dowiesz się, na czym tak naprawdę polegają te chody.

Webinar obejmuje nagrania, na których pracuję ze swoim koniem, a ja dokładnie opowiadam, jak wykonywać ćwiczenia. 

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Ela Pryka
Ela Pryka

Zoopsycholog/Behawiorysta spec. konie

Ela Pryka wierzy, że podstawą w kontakcie z końmi jest świadomość, że koń to myśląca i czująca istota, która ma swoje potrzeby, której anatomia nie została stworzona do pracy jaką człowiek dla niego zaplanował i że koń ma prawo wyrazić swoją akceptację bądź jej brak dla naszego – ludzkiego działania. Dlatego, aby zbudować partnerską relację z koniem tak ważne jest ciągłe zdobywanie wiedzy o tych pięknych stworzeniach, podnoszenie swoich umiejętności i traktowanie ich reakcji na nasze działania – jako formę informacji zwrotnej.

Ela prowadząc zajęcia skupia się szczególnie na aspekcie równowagi fizycznej i mentalnej zarówno u konia jak i u jeźdźca. Ponieważ obie one są ze sobą bardzo powiązane i w przypadku braku którejkolwiek osiągnięcie harmonii w relacji człowieka z koniem staje się utrudnione.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak chody boczne gimnastykują konia czyli ujeżdżenie jest dla konia, a nie koń dla ujeżdżenia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie