Odwrażliwianie koni

Cena:

115.00 

1 godzina 10 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Otwórz drzwi do lepszego zrozumienia koni – Webinar o relacji opartej na zaufaniu.

Webinar to głębokie zanurzenie w kluczowych zagadnieniach związanych z nazewnictwem i stresem, kluczowych aspektach pracy z końmi. Prezentowane są różnorodne techniki, które nie tylko wyjaśniają te kwestie, ale także można je skutecznie zastosować w codziennej pracy z tymi wyjątkowymi zwierzętami.

Przez udział koni, z którymi Katarzyna Olczak nie pracuje na co dzień, otrzymujemy unikalną okazję zobaczenia początków współpracy. To wspaniała możliwość śledzenia etapów rozwoju umiejętności wraz z ich postępem i zmieniającymi się wymaganiami.

W trakcie prezentacji zobaczymy fragmenty z koni, które osiągnęły już zaawansowany poziom współpracy i akceptacji. Jednak ważne jest zrozumienie, że to proces wymagający zaangażowania i konsekwentnej pracy.

Webinar podkreśla istotę odwrażliwiania zarówno dla koni, jak i dla ich opiekunów. To proces, który umożliwia koniom lepsze zrozumienie świata ludzi, a jednocześnie pogłębia relację i buduje zaufanie pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem.

Jednym z kluczowych celów Webinaru jest pokazanie, że nie zawsze wszystko idzie idealnie, a odwrażliwianie wymaga czasu i cierpliwości. Wartość polega na szanowaniu granic konia i zrozumieniu, że potrafią oni wyrazić swoje preferencje.

Zobacz Webinar, aby opanować skuteczne techniki odwrażliwiania, które pozwolą na głębsze zrozumienie koni, umocnienie więzi i stworzenie harmonijnej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Dr inż. Katarzyna Olczak
Dr inż. Katarzyna Olczak

Zoopsycholog i Zoofizjoterapeuta spec. konie

Doświadczony specjalista w zakresie motywacji i zdolności uczenia się koni. Jest autorką wielu cenionych artykułów naukowych i prelegentką na różnych konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jako instruktor jazdy konnej i hipoterapeuta posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Odbyła semestralne staże naukowe w zagranicznych ośrodkach badawczych, gdzie zdobyła cenne umiejętności pod okiem uznanych specjalistów.

Jej praca skupia się na budowaniu mostu pomiędzy teorią a praktyką w kontekście szkolenia koni, co jest kluczowe dla poprawy ich dobrostanu. Jest zaangażowana w obalanie mitów krzywdzących konie oraz w podnoszenie świadomości o ich potrzebach.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odwrażliwianie koni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie