Wzmocnienie pozytywne w pracy z koniem

Cena:

115.00 

1 godzina 14 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Webinar stworzony specjalnie dla osób, które chcą zgłębić tajniki stosowania wzmocnienia pozytywnego w treningu koni. Bez względu na poziom doświadczenia – czy jesteś początkującym czy nigdy nie stosowałeś wzmocnienia pozytywnego wcześniej – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Podczas wykładu przekroczysz progi podstaw teorii uczenia, odkrywając m.in. kluczowe zagadnienia takie jak kwadrat wzmocnień i rola klikera w treningu koni.

To nie tylko wykład teoretyczny. Przełożymy teorie na praktykę, prezentując trening manier i różnorodne możliwości zastosowania wzmocnienia pozytywnego podczas kształtowania pożądanych zachowań i w procesie odwrażliwiania.

Dołącz do nas, aby poznać niezawodne narzędzia wzmocnienia pozytywnego, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i efektywniej pracować ze swoim koniem.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Dr inż. Katarzyna Olczak
Dr inż. Katarzyna Olczak

Zoopsycholog i Zoofizjoterapeuta spec. konie

Doświadczony specjalista w zakresie motywacji i zdolności uczenia się koni. Jest autorką wielu cenionych artykułów naukowych i prelegentką na różnych konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jako instruktor jazdy konnej i hipoterapeuta posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Odbyła semestralne staże naukowe w zagranicznych ośrodkach badawczych, gdzie zdobyła cenne umiejętności pod okiem uznanych specjalistów.

Jej praca skupia się na budowaniu mostu pomiędzy teorią a praktyką w kontekście szkolenia koni, co jest kluczowe dla poprawy ich dobrostanu. Jest zaangażowana w obalanie mitów krzywdzących konie oraz w podnoszenie świadomości o ich potrzebach.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzmocnienie pozytywne w pracy z koniem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie