Kinezyterapia Koni – Gimnastyka i Stretching

Cena:

79.00 

45 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Celem naszego Webinaru jest zapewnienie najlepszych warunków pracy z koniem, czyli dbałość o jego kondycję fizyczną. 

Chcemy, abyś osiągnął stan, w którym koń będzie rozluźniony, z umięśnionym grzbietem, aktywnymi mięśniami brzucha oraz odpowiednim zgięciem w pożądanym kierunku. Aby to osiągnąć, zapoznaj się z kinezyterapią – jedną z najbezpieczniejszych metod fizjoterapii dla koni.

 Przygotowany przez nas materiał pozytywnie wpłynie na Twoje treningi, ponieważ koń będzie spokojny i rozluźniony, a jednocześnie jego mięśnie brzucha i grzbietu zostaną wzmocnione. Kinezyterapia pomoże koniowi zbudować większą świadomość własnego ciała poprzez prawidłowy wzorzec ruchu, co sprawi, że jego chód stanie się bardziej rytmiczny.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Róża Chrapkiewicz - Borowy
Róża Chrapkiewicz - Borowy

Zoofizjoterapeuta koni

Zoofizjoterapeuta koni (Horse&Active), naturopata, chiropraktyk, terapeuta FRSC, właścicielka Stajni Mustang i Prezes Klubu Jeździeckiego Black Mustang.

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej stajni, treningów w zakresie biomechaniki jeźdźca i konia, pracy w zakresie fizjoterapii – również weterynaryjnej (roczny staż pracy terenowej z weterynarzem Andrzejem Froniem) oraz prowadzeniu szkoleń instruktorskich/ jeździeckich/ biomechanicznych.

Ukończyła m.in.: kursy behawioralne koni, kursy żywieniowe koni oraz Kurs żywienia koni z problemami oddechowymi, kurs dopasowania siodeł, zoofizjoterapię weterynaryjną koni (zajęcia w klinice Equi Vet Serwis), kurs masażu koni  i kurs termografii koni w szkole Rehabilitacji Koni Equine Massage, kurs osteopatii czaszkowo- krzyżowej i wisceralnej, kurs masażu leczniczego powięziowego, kursy terapii bańką chińską, kurs neurologicznej metody Bowena, szkolenie ETER neuropsychobiologiczne podstawy pracy z ciałem, Manipulacje w FRSc, Terapia manualna w koncepcji chiropraktycznej, kurs akupunktury Master Tung i koncepcje komplementarne, Dry Needling wg FRSc I i II, Pinoterapia oraz Medycyna Manualna wg FRSc.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kinezyterapia Koni – Gimnastyka i Stretching”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie