Zacznij od Wzmocnienia Pozytywnego

Cena:

115.00 

40 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Trening ze wzmocnieniem pozytywnym to kluczowa technika szkoleniowa, która opiera się na nagradzaniu konia za pożądane zachowania. Zastanawiasz się, jakie nagrody są najlepsze i jak wpływają na konia? Ten Webinar zapewni Ci swobodę w doborze nagród, a także zgłębi tajniki używania targetów i różnych rodzajów sygnałów w treningu.

Poświęcimy czas na klarowne odróżnienie między zwabianiem a nagradzaniem za konkretne zachowania. Będziesz w stanie wprowadzić sygnały do pożądanych zachowań bez trudu.

Nasze zajęcia skupiają się na pracy i nauce z ziemi, ale celem jest, aby koń wykonywał te same zachowania, gdy jesteśmy w siodle. Dowiesz się, jak osiągnąć tę spójność.

Poruszymy też kwestie związane z ekscytacją czy agresją u młodych koni, abyś mógł lepiej zrozumieć i zarządzać tymi sytuacjami.

Webinar trwa zaledwie 40 minut, a dołączając, otrzymasz również materiały uzupełniające w formie pdf.

Zapraszamy Cię do odkrycia tajemnic treningu ze wzmocnieniem pozytywnym, które pomogą zacieśnić więź ze swoim koniem i osiągnąć harmonię w relacji między Wami.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Dr inż. Katarzyna Olczak
Dr inż. Katarzyna Olczak

Zoopsycholog i Zoofizjoterapeuta spec. konie

Doświadczony specjalista w zakresie motywacji i zdolności uczenia się koni. Jest autorką wielu cenionych artykułów naukowych i prelegentką na różnych konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jako instruktor jazdy konnej i hipoterapeuta posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Odbyła semestralne staże naukowe w zagranicznych ośrodkach badawczych, gdzie zdobyła cenne umiejętności pod okiem uznanych specjalistów.

Jej praca skupia się na budowaniu mostu pomiędzy teorią a praktyką w kontekście szkolenia koni, co jest kluczowe dla poprawy ich dobrostanu. Jest zaangażowana w obalanie mitów krzywdzących konie oraz w podnoszenie świadomości o ich potrzebach.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zacznij od Wzmocnienia Pozytywnego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie