Zostań trenerem swojego konia. Praca z ziemi jako gimnastyka

Cena:

115.00 

1 godzina 15 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Przygotowanie konia do pracy pod siodłem to kompleksowy proces obejmujący rozwój fizyczny oraz budowanie głębokiej relacji opartej na zaufaniu i współpracy.

W trakcie tego webinariu poznasz różnorodne ćwiczenia, które nie tylko służą rozwojowi fizycznemu konia, ale również są kluczowe dla komunikacji i relacji między nim a jeźdźcem. To nie tylko trening dla konia, ale również okazja do wzajemnego zrozumienia i rozwoju.

Gimnastyka ta niesie za sobą szereg korzyści:

Zapewnia elastyczność ciała konia, umożliwiając mu noszenie jeźdźca z większym komfortem.

Kształtuje balans, minimalizując naturalne asymetrie w ciele konia, co przekłada się na lepszą równowagę podczas pracy pod siodłem.

Stanowi solidne przygotowanie do rozpoczęcia treningu pod jeźdźcem, tworząc pewne fundamenty dla dalszego rozwoju.

Wzmacnia relację między koniem a jeźdźcem, budując zaufanie, wzajemne zrozumienie i lepszą komunikację.

Gimnastyka jest doskonałym uzupełnieniem treningu z siodła, zwłaszcza dla bardziej doświadczonych koni, poprawiając jakość pracy i relacji.

Daje koniom aktywność fizyczną, co utrzymuje ich kondycję oraz umożliwia dalsze zachowanie dobrej formy, nawet jeśli nie pracują już pod jeźdźcem.

Dołącz do nas, by zgłębić tajniki gimnastyki, która nie tylko służy rozwojowi fizycznemu koni, ale również buduje mocną, harmonijną więź pomiędzy Tobą a Twoim wierzchowcem.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Ela Pryka
Ela Pryka

Zoopsycholog/Behawiorysta spec. konie

Ela Pryka wierzy, że podstawą w kontakcie z końmi jest świadomość, że koń to myśląca i czująca istota, która ma swoje potrzeby, której anatomia nie została stworzona do pracy jaką człowiek dla niego zaplanował i że koń ma prawo wyrazić swoją akceptację bądź jej brak dla naszego – ludzkiego działania. Dlatego, aby zbudować partnerską relację z koniem tak ważne jest ciągłe zdobywanie wiedzy o tych pięknych stworzeniach, podnoszenie swoich umiejętności i traktowanie ich reakcji na nasze działania – jako formę informacji zwrotnej.

Ela prowadząc zajęcia skupia się szczególnie na aspekcie równowagi fizycznej i mentalnej zarówno u konia jak i u jeźdźca. Ponieważ obie one są ze sobą bardzo powiązane i w przypadku braku którejkolwiek osiągnięcie harmonii w relacji człowieka z koniem staje się utrudnione.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zostań trenerem swojego konia. Praca z ziemi jako gimnastyka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie