Naturalna asymetria konia. Jakie ona ma znaczenie?

Cena:

49.00 

57 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czym jest ta tajemnicza asymetria konia i jak wpływa na naszą jazdę? Dlaczego pewien koń łatwiej podąża w lewo, a z drugiej strony trudniej jest mu zagalopować z dobrej nogi? Czemu zdarza się, że konie ciągną za wodze, a niektóre trudno zatrzymać? Każdego dnia jeźdźcy zadają sobie te pytania, a odpowiedzi kryją się w naturalnej asymetrii koni.

W Webinarze rozpracujemy tajniki asymetrii koni, zrozumiesz, dlaczego ich ciała są nieco krzywe, a jakie wyzwania to stwarza podczas jazdy. Analizując różnice w reakcjach koni na nasze polecenia, odkryjemy, jak te asymetrie wpływają na codzienny trening. Nauczysz się także praktycznych narzędzi do identyfikacji i pracy z asymetrią, co pozwoli Ci osiągnąć lepszą harmonię i efektywność jeździecką.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Ela Pryka
Ela Pryka

Zoopsycholog/Behawiorysta spec. konie

Ela Pryka wierzy, że podstawą w kontakcie z końmi jest świadomość, że koń to myśląca i czująca istota, która ma swoje potrzeby, której anatomia nie została stworzona do pracy jaką człowiek dla niego zaplanował i że koń ma prawo wyrazić swoją akceptację bądź jej brak dla naszego – ludzkiego działania. Dlatego, aby zbudować partnerską relację z koniem tak ważne jest ciągłe zdobywanie wiedzy o tych pięknych stworzeniach, podnoszenie swoich umiejętności i traktowanie ich reakcji na nasze działania – jako formę informacji zwrotnej.

Ela prowadząc zajęcia skupia się szczególnie na aspekcie równowagi fizycznej i mentalnej zarówno u konia jak i u jeźdźca. Ponieważ obie one są ze sobą bardzo powiązane i w przypadku braku którejkolwiek osiągnięcie harmonii w relacji człowieka z koniem staje się utrudnione.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naturalna asymetria konia. Jakie ona ma znaczenie?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie