Agresywny pies w mieście

Cena:

59.00 

1 godzina 3 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy Twój pies zachowuje się agresywnie na spacerach?

Odkryj, jak radzić sobie z tym problemem i cieszyć się spokojnymi spacerami dzięki naszemu webinarowi “Agresywny pies w mieście”.

Dowiedz się, co kryje się za agresywnymi zachowaniami psów i jak je rozumieć. Poznaj przyczyny agresji i historie psów, które odzyskały spokój na spacerach. Naucz się metod pracy z psem opartych na pozytywnej komunikacji, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort w miejskim środowisku.

Każdy pies jest wyjątkowy, a nasz webinar pomoże Ci dostosować podejście do potrzeb Twojego pupila. Jeśli problem wydaje się trudny, nasz webinar może być pierwszym krokiem do konsultacji z behawiorystą.

Dołącz do nas i zdobądź niezbędną wiedzę, aby zmienić spacery z Twoim psem w przyjemność.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marzena Załęska
Marzena Załęska

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów.

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów, Terapeuta Zaburzeń Zachowania Psów – behawiorysta oraz Instruktor Dogoterapii (kynoterapii). Pracą z psami zajmuje się od 2011 roku, od 2015 roku prowadzi Centrum Szkolenia Psów PIES – Pozytywne i Efektywne Szkolenie. W pracy stosuje metody bazujące na najnowszych badaniach z zakresu zachowania i sposobu uczenia się u psów, dzięki ciągłej edukacji i uczestnictwie w wielu szkoleniach oraz seminariach tematycznych. Interesuje się psią komunikacją oraz pracą węchową. Prywatnie opiekunka dwóch psiaków – starszego kundelka, od którego wszystko się zaczęło, oraz młodej suczki, która w przyszłości ma zostać psim terapeutą.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Agresywny pies w mieście”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie