Agresywny pies w mieście

Cena:

59.00 

1 godzina 3 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Twój pies może wykazywać agresywne zachowania podczas spacerów, powodując stresujące sytuacje i utrudniając przyjemne spacery. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na któreś z pytań, ten Webinar oferuje wsparcie.

Z nagrania dowiesz się o tym, co skrywa się za zachowaniami agresywnymi psów i jak zrozumieć, co pies próbuje przekazać swoim zachowaniem. Poznasz także najczęstsze przyczyny zaistnienia agresywnych reakcji u psów.

Ponadto, poznasz historie trzech psów i ich opiekunów, z którymi pracowano nad poprawą komfortu podczas spacerów. Każdy przypadek będzie omówiony i zaprezentowany na filmach.

Podczas tego Webinaru otrzymasz różne metody pracy oparte na pozytywnej komunikacji z psem, który prezentuje agresywne zachowania w stosunku do innych psów w warunkach miejskich.

Pamiętaj, każdy pies jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli problem jest trudny do kontrolowania, warto skonsultować się z behawiorystą.

Dołącz do nas, aby zdobyć strategie radzenia sobie z problematycznym zachowaniem Twojego psa podczas spacerów.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marzena Załęska
Marzena Załęska

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów.

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów, Terapeuta Zaburzeń Zachowania Psów – behawiorysta oraz Instruktor Dogoterapii (kynoterapii). Pracą z psami zajmuje się od 2011 roku, od 2015 roku prowadzi Centrum Szkolenia Psów PIES – Pozytywne i Efektywne Szkolenie. W pracy stosuje metody bazujące na najnowszych badaniach z zakresu zachowania i sposobu uczenia się u psów, dzięki ciągłej edukacji i uczestnictwie w wielu szkoleniach oraz seminariach tematycznych. Interesuje się psią komunikacją oraz pracą węchową. Prywatnie opiekunka dwóch psiaków – starszego kundelka, od którego wszystko się zaczęło, oraz młodej suczki, która w przyszłości ma zostać psim terapeutą.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Agresywny pies w mieście”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie