Nosework w terapii psów lękliwych i agresywnych

Cena:

115.00 

54 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Węch to dla psa kluczowy zmysł, otwierający mu drzwi do poznania świata i zrozumienia otaczającego go środowiska.

Nosework, jako wyjątkowa aktywność węchowa, odgrywa istotną rolę w terapii psów z trudnościami behawioralnymi. W szczególności jest to skuteczna metoda w pracy z psami odczuwającymi lęk. Dzięki Noseworkowi psy zyskują pewność siebie oraz rozwijają umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami, które stawia przed nimi otaczający świat.

W trakcie tego fascynującego webinaru odkryjesz, jak Nosework może stanowić wsparcie podczas pracy z psami, które przejawiają lęki związane z nowymi przedmiotami, obcymi ludźmi, powierzchniami czy nowymi miejscami. Poznasz techniki wykorzystania węchu psa jako narzędzia terapeutycznego, pomagającego w przezwyciężaniu lęków i budowaniu pewności siebie.

Przygotuj się na poszerzenie swojej wiedzy na temat Noseworku i jego roli w terapii psów, otwierając przed nimi możliwości lepszego radzenia sobie z trudnościami zachowania.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marzena Załęska
Marzena Załęska

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów.

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów, Terapeuta Zaburzeń Zachowania Psów – behawiorysta oraz Instruktor Dogoterapii (kynoterapii). Pracą z psami zajmuje się od 2011 roku, od 2015 roku prowadzi Centrum Szkolenia Psów PIES – Pozytywne i Efektywne Szkolenie. W pracy stosuje metody bazujące na najnowszych badaniach z zakresu zachowania i sposobu uczenia się u psów, dzięki ciągłej edukacji i uczestnictwie w wielu szkoleniach oraz seminariach tematycznych. Interesuje się psią komunikacją oraz pracą węchową. Prywatnie opiekunka dwóch psiaków – starszego kundelka, od którego wszystko się zaczęło, oraz młodej suczki, która w przyszłości ma zostać psim terapeutą.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nosework w terapii psów lękliwych i agresywnych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie