Wspieraj Psa Dotykiem – Techniki TTouch

Cena:

59.00 

1 godzina 8 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Przez 12 miesięcy

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Odkryj sekrety komunikacji niewerbalnej i bliskości  ze swoim psem pod okiem Zuzanny Rybarczyk ekspertki w dziedzinie terapii komplementarnej zwanej Tellington TTouch.

Nasza produkcja filmowa zabierze Cię w fascynującą podróż w świat dotyku, który przynosi nie tylko relaks, ale również skutecznie wspiera terapię behawioralną dla psów lękliwych i reaktywnych.

Webinar jest skierowany do właścicieli psów oraz behawiorystów, pragnących zacieśnić więź ze swoim pupilem i wspierać go w trudnych sytuacjach.

 

Doświadczenia naszych klientów potwierdzają skuteczność technik TTouch na przykład w redukcji reaktywności psów w stosunku do innych czworonogów. Dotyk w domowych zaciszu sprawia, że pies w trudnej sytuacji zamiast wchodzić w reakcję agresywną, zaczyna szukać innych rozwiązań, czując więź niewerbalną z właścicielem i jego pełne wsparcie.

Kurs możesz też kupić jako część pakietu, w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Zuzanna Rybarczyk
Zuzanna Rybarczyk

Behawiorysta Psów

Holistyczna behawiorystka psów oferująca terapie behawioralne w połączeniu z terapiami komplementarnymi, tj. Tellington TTouch, akupresura, aromaterapia, muzykoterapia, ziołolecznictwo i medycyna chińska. Zuza zdobywała swoją wiedzę o terapiach naturalnych podróżując do specjalistów na całym świecie. Jest także współzałożycielką pierwszego takiego ośrodka w Polsce o nazwie „Zakątek Transformacji – Gospodarstwo w Harmonii z Naturą”, w którym można skorzystać z terapii naturalnych dla swojego psa, przy okazji wypoczywając w pięknych okolicach Beskidu Niskiego.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wspieraj Psa Dotykiem – Techniki TTouch”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie