Dogfitness – Rozgrzewka i Rozprężenie

Cena:

59.00 

40 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Coraz więcej psiaków prowadzi aktywny tryb życia razem ze swoimi opiekunami. Dlatego należy pamiętać o niezbędnych elementach treningu, takich jak rozgrzewka i rozprężenie.

Wprowadzanie aktywności jest powolnym procesem, niezależnie od tego, czy jest to pies sportowy czy nasz ukochany kanapowiec. Aktywność wprowadzamy powoli i stopniowo. Stawiamy małe kroki, zanim przebiegniemy maraton.

Nasz webinar to konkretna instrukcja, jak wprowadzić aktywność ruchową do życia twojego psa. Pokażemy Ci kilkanaście ćwiczeń, wszystko w jakości HD.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Paulina Węgrzynowska
Paulina Węgrzynowska

Space Dogs - Centrum Szkolenia Psów

Inż. Behawiorystyki zwierząt, zoofizjoterapeuta, trener DogFitness. Ma za sobą wiele kursów, seminariów i warsztatów związanych z masażem, szkoleniem zwierząt. Cały czas zdobywa nową wiedzę aby doskonalić swoje umiejętności. Przyszłość wiąże ściśle ze zwierzętami. W pracy zoofizjoterapeuty łączy zdrowie fizyczne i komfort psychiczny zwierzęcia w jedną całość, która wpływa na szybszy powrót do zdrowia. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, dobranym indywidualnie do pacjenta jest w stanie każdego psa postawić na łapy. W trakcie szkoleń bazuje na metodach pozytywnych, zamieniając trening w świetną zabawę. Na co dzień prowadzi miejsce nie z tej ziemi – Space Dog.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dogfitness – Rozgrzewka i Rozprężenie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie