Wychowanie szczeniaka

Cena:

99.00 

5 godzin 57 minut

Profesjonalnego szkolenia

3 lekcje

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Dbałość o rozwój szczeniaka jest kluczowym krokiem w zapewnieniu mu szczęśliwego i harmonijnego życia. Nasz Webinar  'Wychowanie Szczeniaka’ to kompleksowe narzędzie, które przekłada wiedzę na praktyczne kroki dla opiekunów psów. Zaczynamy od fundamentalnych decyzji – jak wybrać odpowiedniego towarzysza, poprzez zrozumienie jego potrzeb poznajesz tajniki socjalizacji i komunikacji psa. Każda część Webinaru ukierunkowana jest na wsparcie w budowaniu więzi oraz zaspokajaniu potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Mateusz Dańko
Mateusz Dańko

Behawiorysta psów i certyfikowany instruktor szkolenia psów.

Mateusz Dańko – Behawiorysta psów i certyfikowany instruktor szkolenia psów metodą klikerową. Właściciel PejoDogsTrainer – Myśl jak pies. W pracy z psami wykorzystuje wiedzę popartą najnowszymi badaniami zdobytą w licznych kursach, webinarach i seminariach. Najważniejsza jest dla niego zdrowa relacja psów i ich opiekunów pielęgnowana poprzez zrozumienie psiej komunikacji.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wychowanie szczeniaka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie