Podstawy Nosework

Cena:

115.00 

54 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcji

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Odtwarzaj bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy Twój pies uwielbia węszyć i odkrywać nowe zapachy? Jeśli tak, to nasz kurs “Podstawy Nosework” jest idealny dla Ciebie!

Zapraszamy na fascynujący kurs noseworku, który wykorzystuje naturalne zdolności psiego nosa. Dowiedz się, jak trenować swojego pupila w tej dziedzinie. Poznaj historię i zasady noseworku oraz dowiedz się, dlaczego warto go trenować. Odkryj, jak przygotować próbkę zapachową, aby Twój pies mógł ją skutecznie wykrywać. Zaczniemy od prostych ćwiczeń, które pomogą Twojemu psu zrozumieć, czego od niego oczekujemy. Nasz kurs pomoże Ci także wykorzystać umiejętności noseworkowe swojego psa w codziennym życiu. Omówimy akcesoria i techniki treningowe, które przyspieszą postępy. Zapraszamy na nasz kurs, gdzie razem z Twoim psem odkryjecie fascynujący świat zapachów.

Zobacz Fragment Webinaru

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marzena Załęska
Marzena Załęska

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów.

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów, Terapeuta Zaburzeń Zachowania Psów – behawiorysta oraz Instruktor Dogoterapii (kynoterapii). Pracą z psami zajmuje się od 2011 roku, od 2015 roku prowadzi Centrum Szkolenia Psów PIES – Pozytywne i Efektywne Szkolenie. W pracy stosuje metody bazujące na najnowszych badaniach z zakresu zachowania i sposobu uczenia się u psów, dzięki ciągłej edukacji i uczestnictwie w wielu szkoleniach oraz seminariach tematycznych. Interesuje się psią komunikacją oraz pracą węchową. Prywatnie opiekunka dwóch psiaków – starszego kundelka, od którego wszystko się zaczęło, oraz młodej suczki, która w przyszłości ma zostać psim terapeutą.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podstawy Nosework”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie