Jak zaprezentować psa na wystawie. Nauka Handlingu

Cena:

115.00 

56 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Przygotuj się do zgłębienia tajników świata wystaw psów rasowych pod okiem doświadczonej handlerki, Magdaleny Andrusiewicz.

To intensywne szkolenie, które oferuje nieocenioną wiedzę na temat wyboru psa z miotu, socjalizacji, przygotowania do treningu oraz skutecznych technik prezentacji psa na ringu.

Dzięki doświadczeniu 14-letniej pracy w tej dziedzinie, Magdalena Andrusiewicz dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wyboru idealnego psa, socjalizacji, treningu, wyboru odpowiedniej ringówki, nauki postawy wystawowej według wzorców FCI oraz radzenia sobie ze stresem u psa.

Webinar zapewnia nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również konkretną praktykę w postaci ćwiczeń prezentacyjnych, technik prezentacji w ruchu i na stoliku oraz kluczowych uwag dotyczących organizacji i logistyki na wystawach.

Dołącz do nas, by poznać niezbędne tajniki i sekrety sukcesu na wystawach psów rasowych, zdobądź cenne umiejętności prezentacyjne i poszerz swoją wiedzę pod okiem eksperta.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Magdalena Andrusiewicz
Magdalena Andrusiewicz

Handler

Przykładowy opis wykładowcy.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak zaprezentować psa na wystawie. Nauka Handlingu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie