(Na podstawie 2 opinii)

Podstawy Dogfitness

Cena:

79.00 

1 godzina 10 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Przywitaj się z fascynującym światem Dogfitness, gdzie ćwiczenia stają się nie tylko sposobem na doskonałą kondycję fizyczną, ale również okazją do wspaniałej zabawy pełnej pozytywnych skojarzeń.  Dogfitness to  budowanie doskonałej koordynacji, zwiększanie świadomości ciała oraz wzmacnianie mięśni  Twojego psa.

To nie tylko trening, to prawdziwa przygoda, która buduje wspaniałą motywację Twojego pupila i wzmacnia Waszą więź, niezależnie od wieku psa. Dogfitness jest dostosowany zarówno dla młodszych szczeniaków, jak i starszych czworonogów. To nie tylko sposób na wzmocnienie relacji i utrwalenie posłuszeństwa, ale także skuteczna strategia zwalczania procesów starzenia się u seniorów, pomagając im zachować witalność na dłużej. Przyłącz się do naszej dogfitnessowej przygody i odkryj, jak pięknie może wyglądać wspólny wysiłek i zabawa z Twoim pupilem.

Spożytkuj w pozytywny sposób energię swojego psa. 

Razem z naszym ekspertem odkryjesz tajniki tej fascynującej dziedziny, dowiesz się, na co zwracać uwagę przy wyborze idealnego miejsca do ćwiczeń, a także przekonasz się, jak wyglądają te fantastyczne ćwiczenia w praktyce.

Zobacz Fragment Kursu

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Paulina Węgrzynowska
Paulina Węgrzynowska

Space Dogs - Centrum Szkolenia Psów

Inż. Behawiorystyki zwierząt, zoofizjoterapeuta, trener DogFitness. Ma za sobą wiele kursów, seminariów i warsztatów związanych z masażem, szkoleniem zwierząt. Cały czas zdobywa nową wiedzę aby doskonalić swoje umiejętności. Przyszłość wiąże ściśle ze zwierzętami. W pracy zoofizjoterapeuty łączy zdrowie fizyczne i komfort psychiczny zwierzęcia w jedną całość, która wpływa na szybszy powrót do zdrowia. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, dobranym indywidualnie do pacjenta jest w stanie każdego psa postawić na łapy. W trakcie szkoleń bazuje na metodach pozytywnych, zamieniając trening w świetną zabawę. Na co dzień prowadzi miejsce nie z tej ziemi – Space Dog.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

2 opinie dla Podstawy Dogfitness

  1. Piotr

    Dużo przydatnych informacji. Myślę że każdy pracujący z psami powinien ukończyć ten kurs, nawet jeśli nie jest behawiorystą.

  2. Anna

    Gorąco polecam każdemu opiekunowi jak i osobom zajmującym się zawodowo psami. Bardzo dziękuje za tak solidna wiedzę!

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie