Aromaterapia – Olejki eteryczne w behawiorystyce

Cena:

79.00 

45 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Przez 12 miesięcy

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Aromaterapia zyskuje coraz większą popularność jako metoda uzupełniająca terapię behawioralną. Użycie olejków eterycznych wiąże się z wieloma fantastycznymi działaniami, takimi jak wprowadzanie psa w stan większej relaksacji i komfortu, co ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Dodatkowo, aromaterapia może inicjować procesy samoleczenia i poprawiać samopoczucie u psów. 

Należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach stosowania olejków, od których powinniśmy zacząć tę fantastyczną przygodę. 

Na szczęście, nasi czworonożni przyjaciele posiadają niezwykłą mądrość i instynkt, dzięki którym ich organizm jest przyciągany do tych substancji roślinnych, które są dla nich najbardziej korzystne.

Otrzymasz dokładną instrukcję, jak używać olejków i które wybrać na początek. Pokażemy Ci, jak Walenty reaguje na różne olejki, dzięki czemu będziesz w stanie zaobserwować u swojego psa, czy dany olejek jest właśnie dla niego.

Stres może być przyczyną wielu problemów behawioralnych, zarówno u ludzi, jak i u psów. Aromaterapia to doskonała metoda wsparcia, która może znacząco poprawić jakość życia Twojego psa. Wykup dostęp do webinaru już dziś i zadbaj o dobrostan swojego czworonożnego przyjaciela!

Zobacz Fragment Webinaru

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Zuzanna Rybarczyk
Zuzanna Rybarczyk

Behawiorysta Psów

Holistyczna behawiorystka psów oferująca terapie behawioralne w połączeniu z terapiami komplementarnymi, tj. Tellington TTouch, akupresura, aromaterapia, muzykoterapia, ziołolecznictwo i medycyna chińska. Zuza zdobywała swoją wiedzę o terapiach naturalnych podróżując do specjalistów na całym świecie. Jest także współzałożycielką pierwszego takiego ośrodka w Polsce o nazwie „Zakątek Transformacji – Gospodarstwo w Harmonii z Naturą”, w którym można skorzystać z terapii naturalnych dla swojego psa, przy okazji wypoczywając w pięknych okolicach Beskidu Niskiego.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aromaterapia – Olejki eteryczne w behawiorystyce”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie