Relaksujące Owijki – TTouch

Cena:

79.00 

1 godzina 5 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Przez 12 miesięcy

Odtwarzaj wideo bez limitu

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Czy Twój pies przejawia oznaki napięcia? Chciałbyś, aby poczuł się komfortowo nawet w trudnych sytuacjach? Zobacz na nasz fascynujący Webinar, dzięki któremu odkryjesz tajniki wprowadzenia psa w stan głębokiej świadomości przestrzeni i osiągnięcia rozluźnienia w ciele.

Dowiedz się, jak nacisk na ciele psa wpływa na jego napięcia i jak stopniowo rozluźniać te napięcia za pomocą owijek. W ten sposób Twój pies poczuje się komfortowo we własnym ciele i zacznie postrzegać świat zewnętrzny w sposób bardziej harmonijny.

Przygotuj się na kompleksową lekcję – pokażemy Ci kilka sposobów owijania psa krok po kroku, abyś mógł praktycznie zastosować tę technikę w codziennym życiu swojego pupila. Dołącz do nas, aby odkryć, jak stworzyć pierwszy kontakt psa z owijką, by Twój pupilek mógł doświadczyć relaksu i spokoju w każdej sytuacji.

W trakcie tego niezwykłego webinaru przekażemy praktyczne wskazówki dotyczące stosowania owijek w sytuacjach stresowych, takich jak noc sylwestrowa. Dzięki naszej modelce, Maszy, zaprezentujemy, jak wprowadzić psa w świat owijek, zapewniając mu maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Owijki, które poleca Zuzia znajdziesz klikając w link.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Zuzanna Rybarczyk
Zuzanna Rybarczyk

Behawiorysta Psów

Holistyczna behawiorystka psów oferująca terapie behawioralne w połączeniu z terapiami komplementarnymi, tj. Tellington TTouch, akupresura, aromaterapia, muzykoterapia, ziołolecznictwo i medycyna chińska. Zuza zdobywała swoją wiedzę o terapiach naturalnych podróżując do specjalistów na całym świecie. Jest także współzałożycielką pierwszego takiego ośrodka w Polsce o nazwie „Zakątek Transformacji – Gospodarstwo w Harmonii z Naturą”, w którym można skorzystać z terapii naturalnych dla swojego psa, przy okazji wypoczywając w pięknych okolicach Beskidu Niskiego.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Relaksujące Owijki – TTouch”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie