Berneński Pies Pasterski – Grooming Wzorcowy Wystawowy

Cena:

115.00 

31 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenie online! Jeśli jesteś entuzjastą psów, przyszłym groomerem lub hodowcą, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz kurs to więcej niż teoria. To praktyka krok po kroku.

Co znajdziesz w naszym programie? Pokażemy Ci, jak używać trymera i maszynki, dostosowując się do różnic w okrywie włosowej. Obejmiemy sprawdzone metody przygotowania sierści do trymowania oraz techniki trymowania za pomocą kamienia trymerskiego, pracy z maszynką oraz degażowania. Nietypowe sytuacje są częścią codzienności groomera, dlatego nasze szkolenie krok po kroku pomoże Ci działać sprawnie nawet w trudnych przypadkach.

Dodatkowo, dokładnie omawiamy wzorzec wystawowy tej rasy, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć i opanować charakterystyczne cechy i oczekiwania dotyczące wyglądu psów podczas wystaw.

Nie przegap tej okazji! Nasze szkolenie to niezastąpione źródło wiedzy dla profesjonalistów w branży groomerskiej oraz dla hodowców i właścicieli tych wspaniałych psów.
Jeżeli jesteś zainteresowany tym webinarem, to sprawdź naszą ofertę pakietu oszczędzając nawet do 820 zł!

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof to uznany w Polsce i na świecie, groomer o wyjątkowym talencie. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich, takich jak Best in Show czy Performance International Grooming Competition. Jako pierwszy Polak został zaproszony na prestiżowe zawody OSTERA.
Krzysztof doskonalił swoje umiejętności za granicą, m.in. we Włoszech u Dennisa Lorriana oraz w Hiszpanii u Umberto Lehmana. Od 20 lat prowadzi swój własny salon, gdzie strzyże psy na wystawy i dzieli się swoją wiedzą podczas seminariów.
Jego historia to inspirujący przykład, jak połączenie talentu, ciężkiej pracy i pasji może prowadzić do osiągnięcia wybitnych wyników.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Berneński Pies Pasterski – Grooming Wzorcowy Wystawowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie