Berneński Pies Pasterski – Grooming Wzorcowy Wystawowy

Cena:

115.00 

31 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Zapraszamy wszystkich entuzjastów tych uroczych psów, obecnych i przyszłych groomerów, do skorzystania z naszej oferty.

Nasz kurs online to szansa na naukę profesjonalnego groomingu w wygodny i dostępny sposób. Oferujemy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne szkolenie krok po kroku.

W trakcie naszego Webinaru zapewniamy kompleksowy program, który obejmuje nie tylko podstawowe aspekty pielęgnacji, takie jak kąpiel czy suszenie, ale również szczegółowe omówienie procesu groomingu krok po kroku. Podczas szkolenia szczególną uwagę poświęcamy praktycznym technikom i narzędziom używanym podczas pielęgnacji psów. Dodatkowo, dokładnie omawiamy wzorzec wystawowy tej rasy, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć i opanować charakterystyczne cechy i oczekiwania dotyczące wyglądu psów podczas wystaw.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof jest znany w Polsce i na świecie groomerem. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich między innymi: Best in show, Performance International grooming competition, Verbania – Pallanza w 2012, w tym samym roku wygrał III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kategorii Spaniels Open Class oraz wiele innych.
Jako pierwszy Polak został zaproszony na zawody OSTERA. Doświadczenie Krzysztofa z psami sięga dzieciństwa, jako mały chłopiec razem z siostrą pomagał rodzicom przy hodowli czarnych terierów rosyjskich. Jak wspomina to były czasy, kiedy opiekował się psami na co dzień oraz przygotowywał je do wystaw. Nie osiadł na laurach chciał być najlepszy i zdobył to ciężką praca oraz masą wyrzeczeń.
Swój talent rozwijał za granicą, we Włoszech u Dennisa Lorrian czy Umberto Lehmana w Hiszpanii.
Od 20 lat prowadzi swój salon gdzie strzyże psy na wystawy, prowadzi seminaria w Polsce i całej Europie. W jego salonie można spotkać najrzadsze rasy, dlatego zaprasza do swojego salony kursantów. Dzieli się wiedzą, która nie była powszechna w Polsce kiedy on zaczynał. Krzysztof to człowiek z pasją, który nie zamyka się w swoim salonie, a chętnie bierze udział w rozwoju nowych groomerów.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Berneński Pies Pasterski – Grooming Wzorcowy Wystawowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie