Strzyżenie i modelowanie Czarnego Teriera Rosyjskiego. Grooming Wzorcowy Wystawowy

Cena:

115.00 

48 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Certyfikowane Szkolenie Groomerskie, realizowane we współpracy z Magdaleną Machowską, koncentruje się na pielęgnacji Czarnego Teriera z długą, obfitą sierścią posiadającą gęste i mocne podszerstki.

W trakcie szkolenia kładziemy nacisk na systematyczność i poprawne wykonywanie wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych. W webinarze zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych aspektów pielęgnacji Czarnego Teriera.

Omówimy wybór odpowiednich produktów pielęgnacyjnych, prawidłowe techniki suszenia i rozdzielania włosów oraz niezbędne narzędzia groomerskie do skutecznej pielęgnacji i strzyżenia. Dodatkowo szczegółowo omówimy charakterystykę podszerstka, co pozwoli lepiej zrozumieć tę warstwę sierści.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym webinarem, to sprawdź naszą ofertę pakietu oszczędzając nawet do 820 zł! 

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Magdalena Machowska
Magdalena Machowska

Weterynarz, Groomer i Hodowca.

Magdalena Machowska to doświadczony weterynarz z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z Czarnymi Terierami Rosyjskimi. Jej historia z tą rasą sięga roku 1989, gdy spotkała swojego Pierwszego Czarnego Teriera Rosyjskiego. Od tamtej pory poświęciła swoje życie hodowli, przygotowywaniu psów do wystaw oraz trosce o ich dobrostan. Ponadto, Magda prowadzi własną przychodnię weterynaryjną, gdzie nie tylko pomaga zwierzętom, ale także dzieli się swoją pasją i wiedzą z właścicielami zwierząt. Jej codzienna praca jako weterynarza pozwala na praktyczne zastosowanie zgromadzonej wiedzy, dbając o zdrowie i dobro zwierząt każdego dnia.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strzyżenie i modelowanie Czarnego Teriera Rosyjskiego. Grooming Wzorcowy Wystawowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie