Trymowanie Foksteriera Szorstkowłosego

Cena:

115.00 

1 godzina 32 minuty

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Przygotuj się na wyjątkowe szkolenie, które ujawni wszystkie aspekty idealnego trymowania Foksteriera Szorstkowłosego.

Podczas tego kursu zgłębisz kompleksową wiedzę o narzędziach i technikach niezbędnych do precyzyjnego trymowania i właściwego przygotowania sierści psa.

Rozwiniemy detale standardów rasy, abyś dokładnie zrozumiał oczekiwania związane z pielęgnacją Foksteriera Szorstkowłosego. Krok po kroku opanujesz niezbędne umiejętności do profesjonalnego grooming’u, osiągając doskonałe rezultaty.

Zdobędziesz wiedzę na temat wykorzystania kolorystyki, włączając w to techniki „gry kolorów”, aby podkreślić unikalne cechy psa. Dostaniesz wskazówki dotyczące podkolorowania psa na zawody groomerskie, korzystając z odpowiednich produktów i sprawdzonych metod.

Całość zostanie podsumowana, a kluczowe elementy dotyczące standardów rasy będą jeszcze raz omówione, abyś mógł je perfekcyjnie zastosować.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof  jest znany w Polsce i na świecie, to groomer z wyjątkowym talentem, świadczą o tym jego liczne sukcesy. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich między innymi: Best in show, Performance International grooming competition, Verbania – Pallanza w 2012, w tym samym roku wygrał III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kategorii Spaniels Open Class oraz wiele innych.

Jako pierwszy Polak został zaproszony na zawody OSTERA. Krzysztof stawał ,,na pudle” ze światową elitą.

Doświadczenie Krzysztofa z pasami sięga dzieciństwa, jako mały chłopiec razem z siostrą pomagał rodzicom przy hodowli czarnych terierów rosyjskich. Jak wspomina to były czasy, kiedy opiekował się psami na co dzień oraz przygotowywał je do wystaw. Nie osiadł na lurach chciał być najlepszy i zdobył to ciężką praca oraz masą wyrzeczeń.

Swój talent rozwijał za granicą, we Włoszech u Dennisa Lorrian czy Umberto Lehmana w Hiszpanii.

Krzysztof od 20 lat prowadzi swój salon gdzie strzyże psy na wystawy, prowadzi seminaria w Polsce i całej Europie. W jego salonie można spotkać najrzadsze rasy, dlatego Krzysztof zaprasza do swojego salony kursantów. Dzieli się wiedzą, która nie była powszechna w Polsce kiedy on zaczynał. Krzysztof to człowiek z pasją, który nie zamyka się w swoim salonie, a chętnie bierze udział w rozwoju nowych groomerów. Jest nauczycielem na, którego można liczyć tak jak on kiedyś na swoich mentorów.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Trymowanie Foksteriera Szorstkowłosego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie