Problemy dermatologiczne u psów – Podstawowa wiedza w pracy groomera

Cena:

115.00 

40 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Przed Wami temat niezwykle istotny, gdyż schorzenia pasożytnicze zewnętrzne mogą prowadzić do poważnych problemów wewnętrznych. Choć diagnostyka leży poza naszym zakresem, wartościowe dla każdego groomera jest poznanie podstawowych informacji oraz charakterystyki najczęstszych schorzeń skórnych.

Problemy dermatologiczne to wyzwanie, z którym borykają się psy różnych ras i wielkości. Zrozumienie ich genezy, umiejętność rozpoznawania objawów oraz skuteczne leczenie są kluczowe dla zapewnienia zdrowia i komfortu naszym czworonożnym przyjaciołom.

Program Webinaru obejmuje zagadnienia takie jak budowa anatomiczna skóry, dobór właściwych kosmetyków, rozpoznawanie chorób zakaźnych. Dowiesz się, jak skutecznie przeprowadzić wywiad przed usługą oraz szybkie testy na choroby pasożytnicze. Oprócz tego omówimy także metody dbania o oczy oraz gruczoły okołoodbytowe

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Magdalena Machowska
Magdalena Machowska

Weterynarz, Groomer i Hodowca.

Magdalena Machowska to doświadczony weterynarz z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z Czarnymi Terierami Rosyjskimi. Jej historia z tą rasą sięga roku 1989, gdy spotkała swojego Pierwszego Czarnego Teriera Rosyjskiego. Od tamtej pory poświęciła swoje życie hodowli, przygotowywaniu psów do wystaw oraz trosce o ich dobrostan. Ponadto, Magda prowadzi własną przychodnię weterynaryjną, gdzie nie tylko pomaga zwierzętom, ale także dzieli się swoją pasją i wiedzą z właścicielami zwierząt. Jej codzienna praca jako weterynarza pozwala na praktyczne zastosowanie zgromadzonej wiedzy, dbając o zdrowie i dobro zwierząt każdego dnia.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Problemy dermatologiczne u psów – Podstawowa wiedza w pracy groomera”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie