Grooming Pudla Królewskiego – Lion Clip

Cena:

79.00 

1 godzina 44 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Odkryj fascynujący świat groomingu Pudla Królewskiego dzięki naszemu Webinarowi. Nasze profesjonalne nagranie filmowe stanowi esencję doskonałości w pielęgnacji tej wyjątkowej rasy psów.

W trakcie tej wyjątkowej lekcji krok po kroku opanujesz sztukę stworzenia najbardziej klasycznej i eleganckiej fryzury – Lion Clip. Nagranie prowadzi doświadczony groomer, hodowca i sędzia z GRUPY IX FCI, gwarantując najwyższą jakość i profesjonalizm.

To kompendium wiedzy prezentuje nie tylko poszczególne kroki groomingowe, lecz także zwraca uwagę na najdrobniejsze detale, które powinny być uwzględnione przez każdego profesjonalnego groomera.

Nasze nagranie to niezastąpione źródło wiedzy dla profesjonalistów w branży groomerskiej. Jednakże gorąco polecamy je również hodowcom i właścicielom pudli, którzy pragną osiągnąć perfekcyjny wygląd dla swoich psów.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Lilianna Cholewa
Lilianna Cholewa

Groomer

Od zawsze związana z psami i kynologią. Jako dziecko marzyłam o zostaniu sędzią kynologicznym, co niedawno udało mi się spełnić (sędzia kynologiczny specjalność 9A,Grupa IX FCI,sekcja1,2,3,6,7,9,10-psy ozdobne i do towarzystwa z wył. ras azjatyckich i molosów małego formatu).Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii  natomiast żeby tego było mało całkowicie zeszłam na psy przez moje pudle które pojawiły się w moim życiu w 2007 roku a w 2010 powitałam na świecie mój pierwszy miot pudli dużych płowych z przydomkiem Morelowa Radość FCI. I  tak oto odkąd pojawiła się pierwsza przedstawicielka rasy Pudel Duży wkręciłam się w grooming na dobre. 

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grooming Pudla Królewskiego – Lion Clip”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie