Grooming Cocker Spaniela – Komercyjny grooming z elementami wzorca

Cena:

115.00 

58 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Grooming komercyjny Cocker Spaniela z elementami wzorca.

Zapraszamy na nasze nowe szkolenie. Jeśli jesteś groomerem, hodowcą lub właścicielem Cocker Spaniela, to nagranie jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak profesjonaliści radzą sobie z trymowaniem i pielęgnacją tych wspaniałych psów. 

Pokażemy Ci, gdzie używać trymera, a gdzie maszynki, dostosowując się do różnic w okrywie włosowej. Obejmiemy sprawdzone metody przygotowania sierści do trymowania oraz techniki trymowania za pomocą kamienia trymerskiego, pracy z maszynką oraz degażowania. Nietypowe sytuacje są częścią codzienności groomera, dlatego nasze szkolenie krok po kroku pomoże Ci działać sprawnie nawet w trudnych przypadkach.

Nasze nagranie to niezastąpione źródło wiedzy dla profesjonalistów w branży groomerskiej, jak również dla hodowców i właścicieli tych wspaniałych psów.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym webinarem, to sprawdź naszą ofertę pakietu oszczędzając nawet do 820 zł

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof to uznany w Polsce i na świecie, groomer o wyjątkowym talencie. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich, takich jak Best in Show czy Performance International Grooming Competition. Jako pierwszy Polak został zaproszony na prestiżowe zawody OSTERA.

Krzysztof doskonalił swoje umiejętności za granicą, m.in. we Włoszech u Dennisa Lorriana oraz w Hiszpanii u Umberto Lehmana. Od 20 lat prowadzi swój własny salon, gdzie strzyże psy na wystawy i dzieli się swoją wiedzą podczas seminariów.

Jego historia to inspirujący przykład, jak połączenie talentu, ciężkiej pracy i pasji może prowadzić do osiągnięcia wybitnych wyników.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grooming Cocker Spaniela – Komercyjny grooming z elementami wzorca”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie