(Na podstawie 2 opinii)

Lhasa Apso – Grooming Salonowy

Cena:

115.00 

1 godzina 18 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Na naszym webinarze przedstawiamy profesjonalne cięcie salonowe dla rasy Lhasa Apso. Stworzona przez nas fryzura jest krótka, ale nadal sprawia wrażenie puszystej – dokładnie tak, jak tego oczekują zarówno klienci, jak i my.

Pyszczek pozostawiliśmy w stylu azjatyckim, aby podkreślić osobisty urok psa. Ariel, nasz model, ma duże, piękne oczy, które chcemy wyeksponować. Relatywnie krótkie uszy połączyliśmy z dłuższą brodą, tworząc uroczą czuprynkę.

Fryzura została dopasowana do preferencji właściciela oraz wygody psa. To jest jedna z naszych propozycji, jak wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby na koniec dnia klient był zadowolony, a my usatysfakcjonowani swoją pracą.

Podczas pracy z rasą Lhasa Apso ważne jest, aby nauczyć właścicieli, jak prawidłowo dbać o długowłose psy. Te informacje można znaleźć w naszym webinarze „Pielęgnacja psów długowłosych”.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak wykonać perfekcyjną fryzurę salonową dla Lhasa Apso!

Zwiastun kursu

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krystyna Lipińska
Krystyna Lipińska

Groomer

Krystyna od dziecka obraca się wśród zwierząt. Ta miłość popchnęła ją do nauki na kierunku technika weterynarii.  W roku 2017 ukończyła kurs groomingu, który początkowo miał być dodatkowym atutem w pracy technika a na zawsze odmienił jej życie.  W 2019 roku rozpoczęła współpracę z jedną z największych skandynawskich sieciówek zoologicznych – Arken Zoo w Sztokholmie, gdzie miała możliwości rozwinięcia skrzydeł i zdobycia dużego doświadczenia.  Od 2023 jest dodatkowo częścią team’u Szalona Pracownia Groomerska. Jest właścicielką miniaturowego srebrnego pudla Rio, który jest jej modelem i wiernym przyjacielem.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

2 opinie dla Lhasa Apso – Grooming Salonowy

 1. Anna

  Kolejne super szkolenie!
  Bardzo istotne triki pielęgnacji. Super praca.
  Lubię oglądać te szkolenia z Panią Krystyną i Patrycją.
  Są bardzo wartościowe ♥️

 2. Sylu

  Jeśli ktoś się zastanawia czy warto zakupić ten webinar to moim zdaniem warto. Bardzo ładna, estetyczna praca i wszystko zostało dokładnie wytłumaczone krok po kroku- jutro mam maltańczyka na który zamierzam wypróbować fryzurkę.
  Ps . Po tym szkoleniu aż chce się pojechać na jakieś szkolenie do Pani Krysi bo widać że ma dużo wiedzy do przekazania.

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
 • Kursy
 • Akademia
 • Kontakt
 • Logowanie