(Na podstawie 1 opinii)

Grooming Sznaucera Miniaturowego – Komercyjnie z elementami wzorca

Cena:

115.00 

55 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

W trakcie tego wyjątkowego webinaru poznasz kluczowe aspekty związane ze zmianami w sierści psa po sterylizacji. Hormonalne przemiany wpływają na metabolizm i kondycję sierści, co może skutkować jej uszkodzeniem, zmianą koloru czy deformacją.
Nasze szkolenie online ma na celu przybliżenie skutecznych sposobów radzenia sobie z tego rodzaju wyzwaniami. Pan Krzysztof wszechstronnie omówi, jak minimalizować konieczność używania maszynki, wyjaśniając dokładnie, dlaczego i w jaki sposób zachodzą te zmiany.
W trakcie  kursu poznasz techniki usuwania podszerstka, przygotowujących sierść do precyzyjnego trymowania. Zostaną omówione kluczowe zasady i praktyczne podejście do trymowania, obejmujące precyzyjne cięcie różnych części ciała psa.

W programie znajdzie się również analiza proporcji i wzorca rasy oraz zagadnienie dotyczące daszków, ukierunkowanych na utrzymanie charakterystycznego wyglądu psa. Całość zostanie uzupełniona o prezentację krok po kroku procesu groomingu, począwszy od podstawowych technik aż po osiągnięcie zamierzonego efektu w pielęgnacji sierści.

Webinar oferuje możliwość odkrycia skutecznych metod pielęgnacji psów, kiedy ich sierść z różnych przyczyn ulegnie zmianie. 

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof jest znany w Polsce i na świecie groomerem. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich między innymi: Best in show, Performance International grooming competition, Verbania – Pallanza w 2012, w tym samym roku wygrał III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kategorii Spaniels Open Class oraz wiele innych.
Jako pierwszy Polak został zaproszony na zawody OSTERA. Doświadczenie Krzysztofa z psami sięga dzieciństwa, jako mały chłopiec razem z siostrą pomagał rodzicom przy hodowli czarnych terierów rosyjskich. Jak wspomina to były czasy, kiedy opiekował się psami na co dzień oraz przygotowywał je do wystaw. Nie osiadł na laurach chciał być najlepszy i zdobył to ciężką praca oraz masą wyrzeczeń.
Swój talent rozwijał za granicą, we Włoszech u Dennisa Lorrian czy Umberto Lehmana w Hiszpanii.
Od 20 lat prowadzi swój salon gdzie strzyże psy na wystawy, prowadzi seminaria w Polsce i całej Europie. W jego salonie można spotkać najrzadsze rasy, dlatego zaprasza do swojego salony kursantów. Dzieli się wiedzą, która nie była powszechna w Polsce kiedy on zaczynał. Krzysztof to człowiek z pasją, który nie zamyka się w swoim salonie, a chętnie bierze udział w rozwoju nowych groomerów.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

1 opinia dla Grooming Sznaucera Miniaturowego – Komercyjnie z elementami wzorca

  1. Justyna Woźniak

    Jak najbardziej polecam kurs . Rzetelnie wszystko wytłumaczone dobre kardy i zbliżenia . Prowadzący ewidentnie zna się na rzeczy. Kupujecie śmiało

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie