(Na podstawie 5 opinii)

Grooming Cockapoo Teddy Bear

Cena:

115.00 

1 godzina 5 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Nasz kurs online to szansa na naukę profesjonalnego groomingu w wygodny i dostępny sposób. Oferujemy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne szkolenie krok po kroku. Na nagraniu omawiamy techniki strzyżenia i stylizacji, które doprowadzą Cockapoo do perfekcyjnej fryzury Teeddy Bear. Jest to fryzura najczęściej wybierana przez właścicieli. Ponadto zdradzimy sekrety dbania o futro, które sprawią, że pies będzie wyglądał jak gwiazda. Nasz kurs to kompleksowy przewodnik z poradami dotyczącymi narzędzi i produktów, które ułatwią Ci osiągnięcie profesjonalnych rezultatów.

Nasza modelka to prawdziwa gwiazda Hollywood Stars

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krystyna Lipińska
Krystyna Lipińska

Groomer

Krystyna od dziecka obraca się wśród zwierząt. Ta miłość popchnęła ją do nauki na kierunku technika weterynarii, który ukończyła w 2018 zdobywając tytuł i kwalifikacje w zawodzie. W międzyczasie, w roku 2017 ukończyła dwuetapowy kurs behawioryzmu oraz – w marcu 2018 – kurs groomingu, który początkowo miał być dodatkowym atutem w pracy technika a na zawsze odmienił jej życie. Postanowiła porzucić ideę leczenia zwierząt na rzecz ich pielęgnacji i rozpoczęła tą przygodę trwającą do dziś, nieustannie poszerzając wiedzę i podnosząc swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i seminariach w Polsce i Europie. W 2019 roku rozpoczęła współpracę z jedną a największych skandynawskich sieciówek zoologicznych – Arken Zoo w Sztokholmie, gdzie miała możliwości rozwinięcia skrzydeł i zdobycia dużego doświadczenia. Rozkręciła od podstaw trzy salony i przeszkoliła pracowników, którzy je następnie przejęli. Sama pracowała w jednym z nich do 2022 roku, mając do czynienia z najróżniejszymi rasami psów i kotów a przede wszystkim z tak zwanymi “hybrydami” jak goldendoodle, maltipoo, snorkie, cockapoo. Od 2023 jest dodatkowo częścią team’u Szalona Pracownia Groomerska. Jest właścicielką miniaturowego srebrnego pudla Rio, który jest jej modelem i wiernym przyjacielem. Hobbystycznie zajmuje się zielarstwem i jeździ konno.

Zwiastun kursu

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

5 opinii dla Grooming Cockapoo Teddy Bear

 1. Pysia

  Polecam

 2. Patrycja Chowaniec

  Polecam

 3. Sylwia Badach (zweryfikowany)

  Polecam

 4. Alutka

  Polecam

 5. Wioletta Kochańska (zweryfikowany)

  Polecam

Dodaj opinię o tym kursie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
 • Kursy
 • Akademia
 • Kontakt
 • Logowanie