Podstawy Behawioryzmu Psów dla Groomerów

Cena:

115.00 

3 godziny 20 minut

Profesjonalnego szkolenia

4 lekcje

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Zapraszamy Cię do fascynującej podróży w świat Behawioryzmu dla Groomera, które pomoże Ci nie tylko zrozumieć, ale także wykorzystać skomplikowane mechanizmy uczenia się psa. Nasze szkolenie online dostarczy Ci nieocenionej wiedzy i narzędzi, które pozwolą Ci zbudować trwałe relacje z klientami, a także zapewnić bezpieczeństwo w pracy.

Behawioryzm to nauka o zachowaniach, która pozwala na zrozumienie, dlaczego pies zachowuje się w określony sposób. Poznanie podstaw tej dziedziny przekłada się na przewagę konkurencyjną i sukces zawodowy w branży groomerskiej.

Wiedza behawioralna jest kluczowa dla budowania zaufania klientów. Pokażesz im, że jesteś ekspertem, który dba o dobrostan i bezpieczeństwo ich pupili. Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na zachowanie psów i jakie mechanizmy kształtują ich reakcje. To klucz do tworzenia bardziej efektywnych interakcji z klientami na czterech łapach. Behawioryzm pomoże Ci zrozumieć sygnały psów i unikać potencjalnego niebezpieczeństwa w salonie. To podstawa dla Twojego własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa zwierząt.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Marzena Załęska
Marzena Załęska

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów.

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów, Terapeuta Zaburzeń Zachowania Psów – behawiorysta oraz Instruktor Dogoterapii (kynoterapii). Pracą z psami zajmuje się od 2011 roku, od 2015 roku prowadzi Centrum Szkolenia Psów PIES – Pozytywne i Efektywne Szkolenie. W pracy stosuje metody bazujące na najnowszych badaniach z zakresu zachowania i sposobu uczenia się u psów, dzięki ciągłej edukacji i uczestnictwie w wielu szkoleniach oraz seminariach tematycznych. Interesuje się psią komunikacją oraz pracą węchową. Prywatnie opiekunka dwóch psiaków – starszego kundelka, od którego wszystko się zaczęło, oraz młodej suczki, która w przyszłości ma zostać psim terapeutą.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podstawy Behawioryzmu Psów dla Groomerów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie