Strzyżenie Owczarka Australijskiego. Grooming Wzorcowy Wystawowy

Cena:

115.00 

29 minut

Profesjonalnego szkolenia

1 lekcja

Korzystaj z praktycznej wiedzy

Dostęp bez limitu

Przez 12 miesięcy

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat od PAZiA

O kursie

Certyfikowane szkolenie groomerskie skupia się na pielęgnacji Owczarka Australijskiego – rasie coraz częściej spotykanej w salonach groomerskich i na wystawach, zyskującej popularność. Podczas tego wyjątkowego szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności dotyczące tej konkretnej rasy. Oferujemy kompleksowe omówienie nie tylko narzędzi potrzebnych do pracy ze zbitym podszerstkiem, lecz także wskazówki dotyczące odpowiednich kosmetyków, metod suszenia idealnych dla tej rasy oraz szczegółowe omówienie wzorca. Zapewniamy praktyczne wskazówki krok po kroku w pielęgnacji, techniki minimalizowania widoczności cięć, rozwiązania dla trudności z włosem na zadzie oraz sposoby kontuowania i korygowania błędów. To wszechstronne szkolenie oferuje pełen przegląd niezbędnych narzędzi, technik i wskazówek do kompleksowej pielęgnacji Owczarka Australijskiego, pomagając w osiągnięciu najwyższych standardów pielęgnacyjnych, które podkreślają naturalne piękno tej wyjątkowej rasy.

Czego się nauczysz​

Wykładowca

Krzysztof Moskwa
Krzysztof Moskwa

Groomer

Krzysztof  jest znany w Polsce i na świecie, to groomer z wyjątkowym talentem, świadczą o tym jego liczne sukcesy. Zdobywca wielu nagród na mistrzostwach świata oraz konkursach groomerskich między innymi: Best in show, Performance International grooming competition, Verbania – Pallanza w 2012, w tym samym roku wygrał III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kategorii Spaniels Open Class oraz wiele innych.

Jako pierwszy Polak został zaproszony na zawody OSTERA. Krzysztof stawał ,,na pudle” ze światową elitą.

Doświadczenie Krzysztofa z pasami sięga dzieciństwa, jako mały chłopiec razem z siostrą pomagał rodzicom przy hodowli czarnych terierów rosyjskich. Jak wspomina to były czasy, kiedy opiekował się psami na co dzień oraz przygotowywał je do wystaw. Nie osiadł na lurach chciał być najlepszy i zdobył to ciężką praca oraz masą wyrzeczeń.

Swój talent rozwijał za granicą, we Włoszech u Dennisa Lorrian czy Umberto Lehmana w Hiszpanii.

Krzysztof od 20 lat prowadzi swój salon gdzie strzyże psy na wystawy, prowadzi seminaria w Polsce i całej Europie. W jego salonie można spotkać najrzadsze rasy, dlatego Krzysztof zaprasza do swojego salony kursantów. Dzieli się wiedzą, która nie była powszechna w Polsce kiedy on zaczynał. Krzysztof to człowiek z pasją, który nie zamyka się w swoim salonie, a chętnie bierze udział w rozwoju nowych groomerów. Jest nauczycielem na, którego można liczyć tak jak on kiedyś na swoich mentorów.

Materiał szkoleniowy

Certyfikat

Uzyskanie dostępu do kursu pozwoli Ci odebrać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Imienny certyfikat znajdziesz w plikach do pobrania.

Opinie naszych kursantów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strzyżenie Owczarka Australijskiego. Grooming Wzorcowy Wystawowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
  • Kursy
  • Akademia
  • Kontakt
  • Logowanie